Şemsiye Yandan Direkli 3X4 mt Dikdörtgen 80-4040-50

Şemsiye Yandan Direkli 3X4 mt Dikdörtgen 80-4040-50

  • Açıklama
  • Şemsiye Bakımı

Ürün Açıklaması

semsiye-banner3X4 mt DİKDÖRTGEN Yandan Direkli Şemsiye 8 Kollu İTHAL Kumaşlı
(160 Kg Mermer, Tekerlekli, Frenli Şemsiye Ayağı Dahildir.)
Kodu: 80-4040-50

Şemsiye Türk Malı

 

Şemsiye Evi 3X4 mt DİKDÖRTGEN Yandan Direkli Şemsiye 8 Kol İTHAL Kumaş,

• 70x70x2,5mm alüminyum gövde
• 20x30x2mm yüksek mukavemetteki kalın kollar
• İspanyol malı ithal kumaş
• 90×90 ölçülerinde 160kg, tekerli frenli mermer ayak
• Yerli üretim (Şemsiye Evi İstanbul Beylikdüzü Fabrikasında)
• Yedek parça temini

 

 

Yandan direkli şemsiye üretimi yapan firmamız 1978 kuruluşlu olup ürün kalitesi, satış sonrası destek ve müşteri memnuniyeti konularında hassas bir yapıya sahip.

Satışını gerçekleştirdiğimiz ürünlerin tamamı kendi üretimimiz olup sadece kumaşları İspanya’dan ithaldir. İspanyol malı kumaşların güneş ışınlarına karşı ömrü çok daha uzun olup, uzak doğu ya da yerli kumaşlara göre çok daha verimlidir.

İthal ürünlerde yaşanılan yedek parça sıkıntısı ya da kırılan şemsiyelerin ücreti mukabili dâhilinde bile tamir olamaması gibi bir sıkıntı bizim üretmiş olduğumuz şemsiyeler için geçerli değildir. Rüzgârda unuttuğunuz ya da farklı nedenlerden dolayı kırılan Şemsiye Evi markalı şemsiyelerinizi firmamızda tamir ettirebilir, kumaşlarını yeniletebilir ve ilk günkü hali ile tekrar bahçe ve terasınızda kullanabilirsiniz.

Bu şemsiyemiz 160kg mermer ayaklı olup, tekerlekleri sayesinde kendi etrafında 360 derece dönebilmekte.

Banana model yandan direkli kaliteli şemsiye gurubunda yer alacak bu modelimiz gerçekten çok güzel şemsiye sınıfında yer alır.

Bu tarz ürünlerde orta direkler masa sandalye kullanımını olumsuz etkiler. Iyi şemsiye olabilmesi demek; kullanıcısına maksimum

Kullanım rahatlığı sağlaması demektir. Banana model yandan direkli şemsiye lerde bu kullanım kolaylığı ve verimlilik hat safhadadır.

Bahçe şemsiyesi kullanıcıların dikkat etmesi gereken altın kural aldıkları dış mekan şemsiyelerinin kullanıcaklara ala uygun olup olmadığı dır.

Gölgesinin altında oturamadığınız yada keyif ile kahvenizi içemediğiniz büyük şemsiye sandığınız kadar büyük olmaya bilir.

Satın Alınan Şemsiyenin Bakımı:
Şemsiyenizi geceleri kapalı olacak şekilde muhafaza ediniz. Bir anda oluşabilecek rüzgarlar şemsiyeye zarar verebilir.
Sert rüzgarlı havalarda şemsiyelerinizi kapalı tutunuz. Sert rüzgarlar şemsiyenizin kumaşının yıpranmasına sebep olabilir.
Şemsiye gövdelerinin temizliğini yaparken çok fazla su kullanmayınız. Çok fazla su kullanılarak yapılan temizliklerde şemsiyenin hareketli parçalarının hareket kabiliyeti azalabilir.
Şemsiye kumaşlarının temizliğini yaparken sıcak su kullanılmamalıdır. Ilık veya soğuk suyla şemsiye kumaşlarını yıkabilirsiniz.
Tekerlekli şemsiye ayağı kullandığınız şemsiyelerinizde şemsiye ayaklarının kilitli konumda olmasına dikkat ediniz.
Şemsiyelerinizi depoya kaldırırken mutlaka temizliğini yaparak depolayınız. Temizlik sonrası şemsiyenin kesinlikle nemli kalmamasına dikkat ediniz.
Şemsiyelerinizin depolamasını yaparken kumaşını gövdeye eşit şekilde sarmanız yeniden kullanımında meydana gelecek estetik sorunların meydana gelmesini engelleyecektir.
Şemsiyelerinizi depolamasını yaparken mümkünse havalı poşet veya naylon poşetlerle sararak kaldırınız.
Şemsiyelerinizi depolama işleminde mümkünse dik olarak istifleyiniz.